מטבחי ארבל - אי למטבח | ארבל - PREMIUM KITCHENS
 
עקב הגדרת מפעלנו כ"מפעל חיוני" אנו מתחייבים:
אספקה תוך 45 ימי עבודה גם בתקופה הנוכחית!

077-2311430

עקב הגדרת מפעלנו כ"מפעל חיוני" אנו מתחייבים לאספקה תוך 45 ימי עבודה גם בתקופה הנוכחית!

אי למטבח

החלטתם לשפץ את הבית? היכן מתחילים?


אנחנו חוזרים אחרי יום עבודה ארוך ורוצים לנוח, להיפגש עם המשפחה לאכול ארוחת ערב משפחתית במרכז הבית – מטבח עם אי – ההורים והילדים יושבים סביב אי במטבח והילדים מספרים על חוויות היום תוך כדי ארוחה מפנקת. זהו חלומה של כל משפחה בישראל.

את השיפוץ נתחיל במטבח, והטרנד בשנים האחרונות הינו איך אנחנו מכניסים אי למטבח? יש יתרונות רבים להכנסת אי במטבח כמו: שינוי הסגנון, מקומות אחסון, ייעול העבודה במרחב המטבח וכד'. הוספת אי למטבח מנצלת את מרכז חלל המטבח בצורה המיטבית ביותר.

תכנון מטבח עם אי


בתכנון האי יש לקחת מספר שיקולים:
  • מטרה – המטרה הינה כפולה, ישיבה משותפת של בני הבית, תוך ניצול הקרבה וזמינות למטבח. האי מספק חוויה כפולה זו. מצד אחד בני הבית נהנים מארוחה משותפת או ארוחה מהירה במהלך היום, הנגישות של האי למטבח מאפשרת אירוח קל ונגיש. יש לתכנן את מספר היושבים סביב האי בהתאם.
  • משטחי האי – בהתאם למטרה, משמש המשטח לחיתוך, קיצוץ ואף הנחת אוכל חם ולכן עליו להיות משטח איכותי שיוכל לספוג חיתוך וטמפ' גבוהות. מאחר והאי משמש גם לאכילה היינו רוצים לדאוג לנראות האי תוך מתן חשיבות רבה לבחירה והתאמת המשטח לשאר רהיטי המטבח.
  • צבעים – משחק בצבעי האי וארונות המטבח ישרה אווירה מתאימה, לדוגמא, הדגשת צבעי האי לעומת צבעי ארונות מטבח בהירים תבליט את האי ותעניק מראה מרענן למטבח.
  • מקומות אחסון – אחת מהבעיות הנפוצות במטבחים הינה מקומות האחסון, מטבח קטן כגדול. בעיה זו ניתן לפתור בשתי דרכים: אחת, לבנות באי מספר משטחים, בגבהים שונים, המשטח הגבוה ישמש לאכילה והמשטחים הנמוכים יותר ישמשו לאחסון כוסות, צלחות וכד'. שתיים, ניתן להתקין ארונות מתחת למשטחים לאחסון מכשור חשמלי וציוד אחר.
  • מכשור חשמלי וכיריים – ניתן לנצל את משטחי העבודה על האי להצבת מכשירי חשמל (תוך הוספת תשתית חשמל מתאימה מתחת לרצפה), ישנה אפשרות להציב את מכשירי החשמל על משטחים מתרוממים וכאשר אינם בשימוש מורדים ומוסתרים בתוך האי. התקנת כיריים במרכז האי דבר המאפשר נגישות תוך כדי ארוחה.
  • כיור – במידה והאי מספיק גדול וישנה אפשרות לתשתית מים, ניתן למקם אף כיור בתוך האי.
  • אי נייד – במטבחים קטנים הנטייה היא שהוספת אי תקטין את המטבח, אך פתרון של הוספת גלגלים לאי תאפשר מיקומו במטבח בהתאם לצרכים.
phone4, phone, contact, telephone, support, call


077-2311430

ARBEL.KITCHENS.IL@GMAIL.COM

envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin

זאב ז׳בוטינסקי 89 , פתח תקווה

ARBEL KITCHENS


מטבחי ארבל