דלתות לארונות מטבח | מטבחי ארבל
 
עקב הגדרת מפעלנו כ"מפעל חיוני" אנו מתחייבים:
אספקה תוך 45 ימי עבודה גם בתקופה הנוכחית!

077-2311430

עקב הגדרת מפעלנו כ"מפעל חיוני" אנו מתחייבים לאספקה תוך 45 ימי עבודה גם בתקופה הנוכחית!

דלתות לארונות מטבח

התקנת דלתות לארונות מטבח, מאיפה מתחילים? אם החלטתם לעשות שינוי במטבח ולהחליף את הדלתות הישנות של הארונות, כדאי שתכירו את סוגי הדלתות הקיימים היום ואת סוגי הפירזול. שינוי הדלתות במטבח מספק תחושה של שינוי המטבח כולו ולכן חשוב לבחור את הדגם המתאים ביותר לעיצוב שאתם אוהבים ואת הפירזול המותאם לאופי המטבח שלכם.

דלתות לארון מטבח כפרי מול דלתות לארון מטבח מודרני

הדלתות לארון מטבח מהסוג הכפרי מתאפיינות בעיצוב קלאסי עדין ומיוחד ובפירזול מתכת מעוצב. לעומתן, דלתות לארון המטבח המודרני מתאפיינות בסגירה ופתיחה מוסתרות ללא פירזול ובקווים עדינים של עיצוב הנותן למטבח מראה חדשני. כל בחירה של דלת לארון תשנה את המטבח באופן מיידי ולכן חשוב לבחור את הסגנון בקפידה ובעזרת איש מקצוע.

החלפת דלתות למטבח

שדרוג המטבח על-ידי החלפת דלתות למטבח הוא יעיל וחסכוני יותר מהחלפת הריהוט כולו. ניתן לעשות התאמה של צבע הדלתות החדשות של הארונות לצבע הארונות הקיים.
 
כך למעשה אפשר לשדרג את המטבח בצורה מושלמת ולתת מראה של מטבח חדש לגמרי ללא צורך בפירוק המטבח הישן. דלתות לארונות מיוצרות על-ידי נגרים מקצועיים. 

עבודות נגרות לבניית מטבחים

נגריה המתמחה בבניית מטבחים יכולה לספק את העיצובים המתאימים ביותר ללקוח עם עבודות נגרות מקצועיות לדלתות עבור ארונות המטבח. בנוסף לדלתות, יש חשיבות לבחירת הפירזול המהווה חלק חשוב מהעיצוב של הארונות ומהפונקציונליות של המטבח. 

קביעת פגישה ראשונית עם נגר מטבחים

לאחר שבחרתם את סוג המטבח שתרצו לראות לאחר ההתקנה של דלתות לארונות מטבח, תוכלו לקבוע פגישה ראשונית עם נגר מטבחים בכדי לתכנן את עיצוב הדלתות. 

נגרי מטבח מקצועיים ומיומנים אפשר למצוא בחברת מטבחי ארבל ולקבל ליווי אישי בטלפון ובבית שלכם עד להתקנת הדלתות שבחרתם לארונות המטבח.

מטבחי ארבל מציעים ייצור והתקנה של דלתות לארונות מטבח

צוות חברת מטבחי ארבל מתכנן ומייצר דלתות לארון מטבח לכל סוגי המטבח הקיימים. אם החלטתם להחליף את הדלתות של ארונות המטבח בבית, תוכלו לשבת עם נגר מקצועי של חברת מטבחי ארבל ולתכנן את השדרוג למטבח שלכם. השאירו פרטים אישיים באתר ונציג של חברת מטבחי ארבל יחזור אליכם בהקדם עם הצעה משתלמת.
 

מאמרים:

phone4, phone, contact, telephone, support, call


077-2311430

ARBEL.KITCHENS.IL@GMAIL.COM

envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin

זאב ז׳בוטינסקי 89 , פתח תקווה

ARBEL KITCHENS


מטבחי ארבל