ייצור מטבחים | מטבחי ארבל
 
עקב הגדרת מפעלנו כ"מפעל חיוני" אנו מתחייבים:
אספקה תוך 45 ימי עבודה גם בתקופה הנוכחית!

077-2311430

עקב הגדרת מפעלנו כ"מפעל חיוני" אנו מתחייבים לאספקה תוך 45 ימי עבודה גם בתקופה הנוכחית!

ייצור מטבחים

על מנת ליצור מטבח ראוי לשמו יש להשקיע מאמץ ניכר למדי. יש לבחור את חומרי הגלם המתאימים, לעבד אותם בצורה נאותה, להקפיד על גימור טוב. יש לשלב פתרונות פרזול, ידיות, מסילות למגירות, צירים. אין כל ספק כי ייצור מטבחים חייב להיעשות בשימת לב לכל אותם פרטים קטנים שבסופו של דבר מבטיחים תוצאה גדולה מהחיים. אצלנו, במטבחי ארבל, זהו בדיוק הסוד של ההצלחה. עבודה קשה, שימת לב לפרטים הקטנים (מבלי לוותר גם על הפרטים הגדולים).

סוד הייצור המצוין: מכשור מעולה, כוח אדם איכותי

כאשר רוצים לבצע יצור מיטבי של מטבחים מעולים, אין קיצורי דרך. לצורך כך יש להצטייד במכשור מעולה, מסורים תעשייתיים, מברגות, מלטשות וכל אותם כלים שיכולים לעבד עץ וחומרים נלווים בדייקנות ובקפדנות. וכמובן, ציוד ומכשור מעולים אינם מספיקים. נחוץ גם כח אדם איכותי, עובדים שיודעים להוציא מתחת לידיים עיבודים טובים, על פי המפרט שהוזמן. כאשר השילוב הזה הולך ביחד, זה בצד זה, כולם יוצאים נשכרים. כשהעבודה של הייצור מתוכננת ומיושמת ללא פשרות, מצליחים לספק בזמן מטבחים מעולים, בגימור נאות. זו הדרך, כך מאמינים בארבל מטבחים, להעניק ללקוח שירות מעולה ומוצר מצוין: מטבח כמו שתמיד רציתם.

ייצור ובקרת איכות מתמדת

מטבח מוצלח זה לא אביזר חד פעמי. זה גם לא מכונית שאפשר, אם יש תקלה, להכניס למוסך ולקבל בחזרה מהיום למחר. כל תקלה בייצור הופכת למטבח לא מוצלח. לכן, במטבחי ארבל מקפידים שכל מטבח ייוצר באופן מקצועי, ללא פשרות. אנו מקפידים על בקרת איכות מתמדת ולא מפסיקים לחדש, כאשר מופיעים בשוק פתרונות חדישים או כאשר מתחלפות האופנות. אנו מאמינים כי לכל לקוח יש טעם אחר לגבי מהותו של מטבח מיטבי. לכן, אנו מקפידים לייצור סוגים שונים של מטבחים, בכל הסגנונות המבוקשים, המובילים בארץ ובעולם.

כשהייצור טוב, העמידות מצוינת

חיפשתם מטבח שיהיה עשוי היטב, עמיד מאוד, יפה וחדיש? מטבחי ארבל מתייחסים למלאכתם כאל יצירת אומנות, אומנות שימושית שצריכה להיות יפה וגם עמידה. כי כשהייצור טוב וישנה שאיפה למצוינות, הלקוח מרוצה ואנו מרוצים.
 
phone4, phone, contact, telephone, support, call


077-2311430

ARBEL.KITCHENS.IL@GMAIL.COM

envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin

זאב ז׳בוטינסקי 89 , פתח תקווה

ARBEL KITCHENS


מטבחי ארבל