מאז ועד היום | מטבחי ארבל
 
עקב הגדרת מפעלנו כ"מפעל חיוני" אנו מתחייבים:
אספקה תוך 45 ימי עבודה גם בתקופה הנוכחית!

077-2311430

עקב הגדרת מפעלנו כ"מפעל חיוני" אנו מתחייבים לאספקה תוך 45 ימי עבודה גם בתקופה הנוכחית!

מאז ועד היום

חברת “מטבחי ארבל” הינה חברה ייחודית בתחום אשר מביאה את העולם המודרני לידי ביטוי ע”י חדשנות פורצת ושימוש בטכנולוגיה מתקדמת לצד שפע של נסיון וידע בתחום העץ הוותיק.

את תחום הנגרות במשפחת ארבל ביסס הסב משה ז"ל כאשר פתח נגרייה ב1966 בקרית שמונה כשנתיים לאחר שעלה לארץ ישראל.

הסב משה הגיע ממרוקו עם ידע נרחב בתחום העץ אשר העביר לבניו שבחרו להתמקצע בתחום בניהם התעשיין יחיאל ארבל.

יחיאל (מנכ"ל החברה) הקדיש את מרכז חייו עבור המשך העסק המשפחתי והתפתחותו כאשר בשנת 2004 העביר את עשייתו לאזור המרכז והקים את מפעלי התעשייה "מטבחי זהב" בא.ת עלי זהב וסיפק מטבחים ועבודות נגרות עבור אדריכלים, חברות בנייה ואולמות תצוגה יוקרתיים בכל רחבי הארץ.

בשנת 2010, עם כניסתו של אוראל ארבל (הנכד) לתפקיד סמנכ"ל השיווק של החברה הוחלט לעשות מתיחת פנים לכל מפעלי התעשיה של החברה ולעבור מפורמט של פסי ייצור לפורמט נגרות אישית ברמת גימור תעשייתית גבוהה כאשר כל עבודה היוצאת כיום מהמפעלים שלנו עוצבה ע"י אדריכל / מעצב פנים והותאמה באופן אישי עבור כל לקוח בין אם הוא פרטי או עסקי.

כעת, כמעט 9 שנים מהמעבר החד לנגרות אישית, התרחבנו באופן משמעותי כאשר השקנו אולם תצוגה ראשי בפתח תקווה (ז'בוטינסקי 89) ופתחנו שתי נגריות נוספות הכוללות אבזור ומכונות נגרות מהמתקדמות בעולם.


 


כיום ארבל מטבחים היא סמל ודוגמא לשיתוף פעולה מעורר השראה בין המומחים של תעשיית העץ הישראלית לבין מעצבים שאפתנים בעלי חזון שבזכות החיבור בינהם והאהבה למקצוע מוכיחים שחלומות מתגשמים כל יום מחדש.

מידע נוסף:

phone4, phone, contact, telephone, support, call


077-2311430

ARBEL.KITCHENS.IL@GMAIL.COM

envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin

זאב ז׳בוטינסקי 89 , פתח תקווה

ARBEL KITCHENS


מטבחי ארבל