מטבחי ארבל - מטבחים בסגנון אנגלי | ארבל - PREMIUM KITCHENS
 
עקב הגדרת מפעלנו כ"מפעל חיוני" אנו מתחייבים:
אספקה תוך 45 ימי עבודה גם בתקופה הנוכחית!

077-2311430

עקב הגדרת מפעלנו כ"מפעל חיוני" אנו מתחייבים לאספקה תוך 45 ימי עבודה גם בתקופה הנוכחית!

מטבחים בסגנון אנגלי

את המטבח האנגלי אנחנו מכירים דרך הסדרות הבריטיות, בו כל פריט מוקפד, איכותי, קווים ישרים, פינות מעוגלות, שיש, זכוכית ועץ מלא הנותן כבוד לאיכות החומרים. עיצוב מטבחים אנגליים נולד ומושפע משני "טעמים":
  • האחד מגיע מכיוון האוכל, מטבח אנגלי כפרי מתבטא במאכלים מסורתיים המבוססים על אוכל פשוט כמו לחם, גבינות, בשר צלוי או מבושל, פשטידות ומאפה בשר. כמו צלי של יום ראשון, תה של מנחה, מזון מהיר (דג וצ'יפס), נקניקיות, מאפה סטייק וכליות, סנדוויץ', חמוצים ורטבים.
     
  • והשני התחולל במהלך המהפכה התעשייתית בין המאה ה-18 למאה ה-19 בו נאלצו אנשי הכפר לעבור לעיר, יחד עימם הביאו את האוכל המהיר והפשוט אשר עיצב מטבח כפרי פשוט ופרקטי.

שני "טעמים" אלו השפיעו על עיצוב ארבעה מטבחים בסגנון אנגלי:


מטבח אנגלי קלאסי – זהו מטבח בעל נגיעה אישית המשאיר רושם חזק ומאופק אשר שומר על המסורת האצילית. צבעי המטבח מביעים עמדה עם חיבור אישי ליצירת שלמות ועוצמה. המטבח מתאפיין בפרטים קטנים כמו סלסלות, מדפים רבים וארונות מטבח פתוחים תוך שילוב בין מראה עכשווי למראה הקלאסי של עץ מלא ואיכותי.

מטבח אנגלי כפרי – מטבח המגיע מהמאה ה-18 וה-19, כאשר אנשי הכפרים מהגרים לעיר במהלך המהפכה התעשייתית ומביאים עימם פשטות כפרית המשתלבת עם חידושים טכנולוגיים עכשוויים. עבודת נגרות עדינה, חריטות, חזיתות ופינות מעוגלות עם עץ מלא. הקפדה על פרקטיות וצבעים בהירים, שטחי אחסון ומשטחי עבודה ייעודיים.

מטבח אנגלי פרובנס – מטבח אנגלי על מאפייניו, מבנה כפרי עם עץ מלא בעבודת נגרות מוקפדת ועדינה, משלב לתוכו את התרבות הצרפתית מאזור פרובנס המתאפיין בפיתוחים וחריטות, ומייחס יותר חשיבות למראה גושני לרהיטי המטבח, חשיפת כלי העבודה והדגשת צירי הדלתות. שילוב זכוכית מהצד האנגלי עם מתכת מהצד הצרפתי.

מטבח אנגלי מסורתי – כמו בריטי טיפוסי, המטבח המסורתי האנגלי נותן את הדעת לכל פרט ופרט, כל פריט תוכנן מראש וממוקם פונקציונלית בצורה חכמה. לכל ארון יש ייעוד ומתוכנן בהתאם לדרישות. העיצוב והביצוע נעשים בנגרות מעץ מלא, צבעים בגוון בהיר של לבן או צבעי פסטל בהירים, הקפדה על חיבורים, קווים ישרים, שיש וזכוכית עם מעט פיתוחים וחריטות.

מטבחים אנגליים – לב הבית הינו המטבח, שילוב מטבח אנגלי משרה אווירה כפרית איכותית עם הקפדה בריטית בשילוב טכנולוגיה עדכנית.
phone4, phone, contact, telephone, support, call


077-2311430

ARBEL.KITCHENS.IL@GMAIL.COM

envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin

זאב ז׳בוטינסקי 89 , פתח תקווה

ARBEL KITCHENS


מטבחי ארבל