מטבחים בעיצוב מודרני | מטבחי ארבל
 
עקב הגדרת מפעלנו כ"מפעל חיוני" אנו מתחייבים:
אספקה תוך 45 ימי עבודה גם בתקופה הנוכחית!

077-2311430

עקב הגדרת מפעלנו כ"מפעל חיוני" אנו מתחייבים לאספקה תוך 45 ימי עבודה גם בתקופה הנוכחית!

מטבחים בעיצוב מודרני

כל הטרנדים שכדאי להכיר
מה מאפיין מטבח בסגנון עיצוב מודרני? כיצד מיישמים עקרונות של עיצוב מודרני בבתים פרטיים? ומהם היתרונות של מטבחים בעיצוב מודרני לעומת אלו המקפידים על העיצוב הקלאסי?

כאשר מדובר בעולם המטבחים, עיצובים מודרניים מדגישים את ההיבט הפרקטי ושומרים גם על הפונקציונאליות. במסגרת סגנון עיצוב מודרני בודקים למשל מה אופי השימוש בחלל הפנים ומי נמצא בו. על פי הממצאים בוחרים באיזה חומרים להשתמש, איזה גוונים להדגיש ועל איזה צבעים לוותר. אלו למעשה הדברים הקטנים שמגדירים את סגנון העיצוב המודרני - ורובם נוכחים גם במטבחים הממוקמים בבתים פרטיים.

קולקציית מטבחים 2018 כבר כאן – כדאי לראות בעיניים
בקטלוג שלנו מחכים לך דגמים מרעננים של מטבחים מקולקציית 2018 ועוד המון פתרונות עיצוב שלא הכרת. בנוסף לכך, אנו מאמינים בליווי אישי ולכן דואגים עבורך לליווי צמוד מאת מעצבת פנים מנוסה שתרד אתך לפרטים הקטנים. נציגינו ממתינים לפנייתך בטלפון, באתר וגם באולם התצוגה החדש שלנו.

עקרונות בולטים של עיצוב מודרני
בתים פרטיים שמעוצבים בסגנון עיצוב מודרני שונים ממשרדים או חללי עבודה. קודם כל, בבתים פרטיים יש צורך להתאים את סגנון העיצוב לצרכי המשפחה והילדים. כתוצאה מכך, הדגש העיקרי בעת עיצוב מטבחים בסגנון מודרני הוא על הבטיחות. את הדגש על הבטיחות אנו בארבל מציבים מבלי לוותר על המראה הדקורטיבי של המטבח - או על ההיבט הפרקטי של שימוש בחלל הפנים.

דבר זה בא לידי ביטוי בשלל פתרונות יעילים ובטיחותיים, כמו טריקה שקטה של מגירות, הגבהת כיורים, וויתור על זכוכיות לטובת מתכת ועוד. במקביל לכך, היום פתרונות אלו מאפשרים להורים לילדים ליהנות ממטבח בסגנון מודרני ובהתאמה אישית - גם בלי לחרוג מתוך מסגרת התקציב.

מינימום צבעים - מקסימום רושם ראשוני
עוד עיקרון בולט של עיצוב פנים בסגנון מודרני הוא שימוש מועט בצבעים נועזים. אם בעבר נהוג היה לשלב כמה שיותר גוונים בחלל הפנים, הרי שבסגנון עיצוב מודרני מעדיפים עקרונות של מינימליזם. כשמדובר במטבחים, טרנד זה ניכר בסגנון עיצוב המתרכז בבחירת צבעים קלאסיים כמו שחור, לבן ואפור בלבד. לשם השוואה, בסגנון עיצוב כפרי משתמשים בחום שאותו משיגים מחומרי עץ, ואז ישנה נטייה לשלב גם מגוון רחב ונוסף של צבעים וגוונים שונים, אשר מתאימים לסגנון זה.

היתרונות של מטבח בעיצוב מודרני
היתרון הבולט ביותר של עיצוב מטבחים בסגנון מודרני הוא ניצול אופטימלי של חלל הפנים. הדגש על פונקציונאליות ולא רק על אסתטיקה מוכיח את עצמו בטווח הקצר והארוך, מעלה את ערך הנכס ומשפר את איכות החיים. כל אלו סיבות מעולות לכך שיותר ויותר בעלי בתים בוחרים להעניק עדיפות לסגנון עיצוב מודרני ורענן על פני המסורתי והשגרתי.

 

נשמח לעמוד לרשותך!
אנחנו בארבל מטבחים נשארים תמיד עם אצבע על הדופק על מנת להביא אליך את כל העקרונות המובילים של מטבח בסגנון עיצוב מודרני. ברצונך להעשיר את המטבח החדש שלך במוצרי חשמל יוקרתיים ומתנות שוות ערך נוספות? יש לנו מבצעים והטבות במיוחד בשבילך. כל שנותר לך לעשות הוא להשאיר את פרטיך באתר או לחייג למספר 079-5555255 ונציגינו ישמחו לקבוע עמך פגישת ייעוץ לעיצוב מטבח בטרנד שיתאים לך בדיוק.

 

מידע נוסף:

phone4, phone, contact, telephone, support, call


077-2311430

ARBEL.KITCHENS.IL@GMAIL.COM

envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin

זאב ז׳בוטינסקי 89 , פתח תקווה

ARBEL KITCHENS


מטבחי ארבל