מטבחים יוקרתיים | מטבחי ארבל ייצור מטבחים בטכנולוגיות המתקדמות בעולם
 
עקב הגדרת מפעלנו כ"מפעל חיוני" אנו מתחייבים:
אספקה תוך 45 ימי עבודה גם בתקופה הנוכחית!

077-2311430

עקב הגדרת מפעלנו כ"מפעל חיוני" אנו מתחייבים לאספקה תוך 45 ימי עבודה גם בתקופה הנוכחית!

מטבחים יוקרתיים

אנחנו חיים בזמנים שהכל משתנה במהירות הבזק.  לא צריך להיות מבוגר מאד בכדי להרגיש בכל תחום בחיים שלפני שלושים שנה או עשרים שנה הכל היה כאן אחרת. את השינוי כמובן מובילה מהפכת הטכנולוגיה שבעקבותיה, תרבויות, טרנדים ואופנות, וגם מנהגים, נכנסיסם לחיינו בין לילה, לעיתים יוצאים מחיינו באותה מהירות שנכנסו ולעיתים הם כאן להישאר. אם לא לתמיד לפחות להרבה מאד זמן. אחת מהמהפכות הללו שניתן לציין בהקשר לכותרת מאמר זה היא מהפכת האוכל או מהפכת הבישול. 

מהפכת הבישול  

מאיפה הגיעה אלינו אותה מהפכה? היא הגיעה משלושה מקורות ראשיים. מקור אחד הוא השמיים הפתוחים. כולנו נוסעים לחו"ל הרבה יותר ונחספים למאכלים חדשים ומעניינים, מטבחים, מסעדות ונוצר אצלינו הצורך להביא אותם, או בתור לקוחות או בתור יצרני האוכל, לארץ. המקור השני והיותר משמעותי הוא תוכניות הבישול השונות שגם הם הגיעו אלינו מחו"ל כמובן וקבעו שורש כאן הארץ. בעקבות תוכניות אלו הבישול הפך לטרנד והפך לחלק בלתי נפרד מחיינו. אבל לא רק הבישול כבישול שזה תמיד היה. אלא הבישול המתוככם, היוקרתי, האחר. אוסיף עוד גורם שלישי למהפכת האוכל והוא ההתפתחות הטכנולוגית בכל הקשור לעזרי המטבח השונים. כל אלו הפכו יותר ויותר ישראלים לטבחים מקצועיים ואת המטבח למקום הכי חשוב בבית. לפחות בביתם. 

מה צריך טבח מקצועי? 

טבח מקצועי צריך ידע כמובן וצריך מקום ראוי לממש את הידע הזה לטובת כולנו. והמקום הזה הוא המטבח. כאשר מדברים על מטבחים יקורתיים לא מדברים על המטבח של ארמון בקינהם. כפי שהזכרתי קודם לכן, המטבח הפך כיום בהרבה מאד בתים למקום הכי חשוב והכי פונקציונאלי בבית. אוסיף ואומר שאפילו הכי רומנטי. המטבח מייצר לנו טעמים וריחות שהופכות את הבית שלנו והשהייה בו לחוויה אחרת לגמרי וניתן להגיד שגם יוקרתית במובן שיש בתים שניתן להרגיש וגם לאכול בהם כמו במלון חמישה כוכבים. 

מהו מטבח יוקרתי? 

כשמדברים על מטבח יוקרתי, הכוונה היא לא למטבח המיוצר מזהב וכסף. בהחלט לא. אף אחד מאיתנו לא מלך ולא גר בארמון.  מטבח יוקרתי הוא מטבח שמיוצר מהחומרים הכי מעולים שיש, שתכנונו לוקח בחשבון את הפרטים הכי קטנים שיש, שתכנונו גם מתחשב בצרכי הלקוח עד הפרט האחרון, שמכשירי החשמל ואמצעי הבישול והכנת האוכל האחרים הם המכשירים הטובים ביותר בשוק המיצרים ע"י היצרני הכי טובים בשוק כמובן כתלות בתקציב והוא המטבח הכי אטראקטיבי שכאשר אתם או האורחים נכנסים אליו מיד אומרים "וואו" והוא המטבח בו יהיה לכם הכי נעים ונוח בעולם ואשר ממנו לא תרצו לצאת לעולם. 

מטבחי ארבל  

כל מה שנכתב כאן, מושג יום יום על ידי מטבחי חברת ארבל.  חברת מטבחי ארבל החלה לייצר מטבחים בשנת 1966!! ועושה זאת בהצלחה רבה עד היום. בשנים אלו קמו חברות נגרות וייצור מטבחים רבות ולא שרדו. מטבחי ארבל שרדו בהצלחה כבר כמעט 55 שנה!! בדיוק בגלל שידעו בדיוק איך להתאים את המטבחים שלהם לרוח התקופה. החברה מייצרת כיום מטבחים בשלל סגנונות לכל הארץ ותחום אותם מטבחים יוקרתיים תופס מקום יותר ויותר גבוה ברשימת ההזמנות. צריך לציין שלא מדובר כאן רק על קניית מטבח חדש עבור בית או דירה חדשים אלא גם על שיפוץ מטבחים ישנים והתאמתם לתקופה המודרנית בה אנחנו חיים. אז אתם יכולים כיום להגשים את חלומכם ולהשיג את המטבח שתמיד חלמתם עליו. צרו קשר עם נציגי החברה והם מייד בדרך אליכם לפגישת ייעוץ.
 

מאמרים:

מטבחים יוקרתיים
מטבח יוקרתי
phone4, phone, contact, telephone, support, call


077-2311430

ARBEL.KITCHENS.IL@GMAIL.COM

envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin

זאב ז׳בוטינסקי 89 , פתח תקווה

ARBEL KITCHENS


מטבחי ארבל