מטבחים כפריים מעוצבים | מטבחי ארבל
 
עקב הגדרת מפעלנו כ"מפעל חיוני" אנו מתחייבים:
אספקה תוך 45 ימי עבודה גם בתקופה הנוכחית!

077-2311430

לחץ כאן לעריכת טקסט

עקב הגדרת מפעלנו כ"מפעל חיוני" אנו מתחייבים לאספקה תוך 45 ימי עבודה גם בתקופה הנוכחית!

מטבחים כפריים מעוצבים

הבחירה בעיצוב מטבחים כפריים מעוצבים הפכה בשנים האחרונות לאחת מן הבחירות הנפוצות והמבוקשות ביותר בתחום עיצוב המטבחים. כידוע, מטבח משמש הלב הפועם של הבית, מדובר במקום בו כל המשפחה מתאחדת, יושבת ביחד, אוכלת ביחד, מקום בו חברים ומשפחה מתארחים וכו׳. בהתאם לכך, מומלץ להשקיע בעיצוב המטבח והחלל כולו, ולהעניק למטבח מראה חמים ונעים, מטבחים כפריים מעוצבים נועדו לעשות בדיוק את זה. למעשה, המטבח הכפרי מתאים לעיצוב הארץ ישראלי מהסיבה כי הוא מתאפיין בביתיות וחמימות, ומורכב בדרך כלל בעיקר מחומרים טבעיים כגון אבן טבעית ועץ מלא, חומרים אשר מתאימים לאקלים הישראלי. כמו כן, מטבחים כפריים מעוצבים הם בהחלט לא רק נחלתם של בעלי הבתים הפרטיים בכפרים ובמושבים, כיום כל בית או דירה בלב העיקר הגדולה יכולה ליהנות ממטבח בעיצוב כפרי, ולהרגיש בכפר גם בעיר. מטבחי ארבל הינה חברה מקצועית אשר מתמחה בעיצוב מטבחים בהתאמה אישית, עיצוב מטבחים כפריים, מטבחים כפריים פרובנס, מטבח כפרי מודרני ועוד. 

מטבחים כפריים

אין כמו מטבחים כפריים על מנת להעניק לביתכם אווירה נינוחה, חמימה ושלווה. למעשה, עיצוב המטבח משפיע לא רק על החלל בו המטבח נמצא אלא על האווירה בבית כולו. המטבח הכפרי נוצר בהתאמה אישית תוך התחשבות בפרטים הקטנים ביותר. כמו כן, כאשר מדובר על מטבח כפרי חשוב לקחת בחשבון כי ישנה חשיבות רבה לשימוש בחומרי הגלם האיכותיים והטובים ביותר. 

מטבחים כפריים פרובנס

עיצוב מטבחים כפריים פרובנס הינו עיצוב אשר מגיע מחבלי ארץ כפריים כגון איטליה וצרפת. המראה הינו ייחודי במיוחד אשר מעניק אווירה אינטימית, חמה ורגועה של הרמוניה. כמו כן, מדובר על מטבח קלאסי אשר תמיד היה באופנה, וסביר כי ישאר מבוקש לאורך שנים רבות. 

מטבח כפרי מודרני

מטבח כפרי מודרני הינו מטבח בעל אופי ייחודי במיוחד אשר מעניק תחושה טבעית, אותנטית וחמימה במיוחד. הסגנון הכפרי הינו סגנון יוצא דופן בתחום עיצוב המטבחים אשר הפך להיות מבוקש במיוחד ומשלב מגוון רחב של חומרי גלם טבעיים אשר מעניקים למטבח את המראה המיוחד והחמים שלו. חברת מטבחי ארבל הינה חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב אשר מתמחה בתחום עיצוב המטבחים ומציעה לקהל הרחב היצע רק של עיצובים וסגנונות אשר יכולים להתאים לכל טעם ובחירה. 
 

מאמרים:

phone4, phone, contact, telephone, support, call


077-2311430

ARBEL.KITCHENS.IL@GMAIL.COM

envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin

זאב ז׳בוטינסקי 89 , פתח תקווה

ARBEL KITCHENS


מטבחי ארבל