072-25-75-397

מטבחי יוקרה

חברת ארבל מציגה יופי של מטבחי יוקרה ללקוחותיה, אשר מאמינים כמוה בכך שהסוד טמון בדברים הקטנים. עם המון תשומת לב לבחירה בחומרי הגלם, עם דיוק מרבי בעיצוב ובתהליך הייצור מתחילתו ועד סופו, אין חוכמות. זוהי הדרך ליצור מטבחי יוקרה שישלבו את כל המרכיבים הנכונים: טוב טעם בעיצוב עם נוחות מרבית בשימוש היום יומי. על פי רוב, העיצוב היוקרתי יהיה בסגנון פתוח ורחב ידיים, בהתאם לאופי החלל. ניתן להזמין מטבחים מאורכים, מלבניים, רבועים אך תמיד הם יהיו יפהפיים, מפתיעים, מרגשים ומשמחים את הלב.  

גימור מעולה והתאמה אישית

גם המטבח החדיש והיוקרתי ביותר לא יהיה שווה הרבה אם לא יהיה מותאם בדיוק לצרכים שלכם. במטבחי ארבל יודעים להשקיע בגימור מעולה אך לא שוכחים לבדוק עם הלקוח מה בדיוק מתאים לו, מה חשוב לו בעיצוב המטבח. בין האפשרויות המרהיבות ביותר ניתן למצוא את המטבח הלבן כשנהב. העיצוב הוא יחיד במינו בקוויו הנקיים, עם תחושה של חלל מרווח במיוחד בזכות הגוונים הבהירים. אך אפשר לבחור גם בהפך הגמור שכן גם לצבע השחור כפחם ישנו הקסם האישי שלו. יוקרה יכולה להתבסס על שילובי צבעים נוספים, על סגנון כפרי בעיקרו או על סגנון מודרני. אך בכל צבע ובכל גוון, ההקפדה על כך פרט היא סוד הקסם.

אי פרטי במטבח והרמוניה מעוצבת  

מטבחי יוקרה יהיו בדרך כלל מצוידים באי יפה, הממוקם במקום הכי טוב במטבח. האי יכול לשמש לטובת אירוח, אחסון או גם וגם. היא בדרך כלל יהיה בעל צבעים תואמים לארונות ולמשטח העבודה סביבו אך לפעמים הוא ידגיש דווקא קו מנוגד ליצירת רושם ייחודי. במטבח היוקרתי, גם האי, גם משטח העבודה, גם המגירות, שטחי האחסון, התנור והכיריים, כולם ישתלבו לכדי הרמוניה מעוצבת. את ההרמוניה ישלימו מקסימום נגישות ויופי של פטנטים. מגירות בטריקה שקטה, גופי תאורה שקועים או תלויים ומעודנים, כיריים אינדוקציה. אתם מוזמנים להעיף מבט בקטלוג המטבחים העשיר של מטבחי ארבל ולקבל השראה ותובנות חדשות. תוכלו להזמין פתרונות קיימים או כאלה שיעוצבו באופן הנכון בשבילכם, על פי היוקרה הרצויה לכם!
 


השאירו פרטים
ונחזור אליכם עם הצעות שוות


השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעות שוות:

phone4, phone, contact, telephone, support, call


072-25-75-397

ARBEL.KITCHENS.IL@GMAIL.COM

envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin

זאב ז׳בוטינסקי 89 , פתח תקווה

ARBEL KITCHENS


מטבחי ארבל