מטבח איכותי | מטבחי ארבל
 
עקב הגדרת מפעלנו כ"מפעל חיוני" אנו מתחייבים:
אספקה תוך 45 ימי עבודה גם בתקופה הנוכחית!

077-2311430

עקב הגדרת מפעלנו כ"מפעל חיוני" אנו מתחייבים לאספקה תוך 45 ימי עבודה גם בתקופה הנוכחית!

מטבח איכותי

אין בית איכותי בלי מטבח איכותי ואין מטבח איכותי בלי ייצור מושקע, מדויק ומהוקצע. אצלנו, במטבחי ארבל מייצרים פעם אחר פעם מטבחים מעולים. אנו מתייחסים בכל הרצינות לכל מטבח שאנו מתקינים ואין ספק כי חשוב לנו שכל לקוח ירגיש כי הוא מקבל מטבח איכותי, כפי שעליו חלם. על מנת לספק שביעות רצון מלאה אנו משקיעים בחומרי גלם משובחים וגם בגימור איכותי במיוחד. אנו מקפידים לברר עם הלקוחות מה הם אוהבים, מה הם מעדיפים, איזה מן סגנון מדבר אליהם מתוך מגוון הסגנונות שקיימים. היצע הדגמים שלנו עשיר ואתם מוזמנים להתרשם ולהזמין.

רואים איכות ובוחרים ארבל

מטבח איכותי יכול להיות קומפקטי ונגיש. מטבח איכותי יכול להיות גדול ורחב ידיים. אפשרי להזמין מטבחים עם אי או בלעדיו, מטבחים בסגנון הכי מודרני, סגנונות קלאסיים ואפילו סגנונות בשילוב מוטיבים תעשייתיים שהפכו לדי אופנתיים. במטבחי ארבל מבינים היטב שלאיכות גבוה יכולות להיות צורות שונות. משום כך, אנו מעמידים לרשות הלקוחות שלנו קטלוג עשיר שבו מרוכזים הרבה מאוד מטבחים שנבחרו בקפידה על סמך איכותם ועיצובם. כאשר אתם רואים את האיכות מול העיניים, כאשר אתם רוצים סוגים שונים של עיצובים, הבחירה שלכם תהיה יותר נוחה, יותר קלה והכי חשוב – הרבה יותר מוצלחת.

האיכות מסתתרת בפרטים הקטנים

מטבח איכותי יהיה כזה שכאשר רואים אותו בבית מרגישים מן "וואו!". זה צריך להיות מטבח שבו המכלול גדול יותר מסך חלקיו. זוהי בדיוק הפילוסופיה שעל פיה אנו עובדים ועל פיה אנו מייצרים מטבחים. אנו סבורים כי מטבח איכותי מורכב מחלקים חלקים שכל אחד מהם חייב להיות איכותי ומדויק בפני עצמו. במטבח האיכותי המגירות תתאמנה לארונות ומשטח העבודה יתאים למזווה. במטבח האיכותי גופי התאורה יותאמו לגובה הראוי בעיניכם וכך גם גובה הדלפק, האי והכיסאות המשתלבים (בין אם יהיו אלה כסאות בר גבוהים או כסאות אחרים). כאשר כל מרכיב וכל בורג, כל מסילת מגירה וכל דלת של ארון ייוצרו ויותקנו בקפידה רבה, התוצאה תהיה איכות גבוהה. כך מקבלים מטבח יפה ומרשים, עמיד וראוי לשמו.

 
phone4, phone, contact, telephone, support, call


077-2311430

ARBEL.KITCHENS.IL@GMAIL.COM

envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin

זאב ז׳בוטינסקי 89 , פתח תקווה

ARBEL KITCHENS


מטבחי ארבל