מטבח לבן | מטבחי ארבל
 
עקב הגדרת מפעלנו כ"מפעל חיוני" אנו מתחייבים:
אספקה תוך 45 ימי עבודה גם בתקופה הנוכחית!

077-2311430

עקב הגדרת מפעלנו כ"מפעל חיוני" אנו מתחייבים לאספקה תוך 45 ימי עבודה גם בתקופה הנוכחית!

מטבח לבן


חלק מעיצובו של מטבח הוא בחירת צבעו. צבע העץ, צבע הפרזול, צבע השיש וצבע יתר מרכיביו. לצבעים יש אמירה והם חייבים להשתלב נכון במרחב הביתי וכמובן במרחב הסביבתי. לדוגמה - לא תבחרו מטבח בצבעים כהים עבור בית שכל מטרתו הוא ליצור אור ושמחה. בעיקר באזור שהוא כפרי ושטוף שמש. אין כאן קביעה כמובן כי זה בסוף עניין של טעמים אבל גם הגיון ורציונאל משחקים תפקיד. 

המטבח הוא לב הבית. הוא המקום שלפחות חלק מדיירי הבית מבלה הכי הרבה. בין המטבח לפינת האוכל. המטבח צריך לשדר משהו כיפי ושמח כי יש שימחה בלבשל לבני הבית ואנחנו לא נרצה לשהות שעות ביום במקום שמשדר כהות וחושך. עוד פעם אני חוזר, זה עניין אישי של טעם אבל אני חושב שכמו בכל תחום, בחיים ישנן מוסכמות. 

חברות עיצוב, ייצור והתקנה של מטבחים כמו מטבחי ארבל לדוגמא הן בעלות מומחיות מאד גבוהה בכל נושא שילובי הצבעים והאופציות השונות עבור כל מקום ומקום ומטבח ומטבח. הן מציעות לדוגמה מטבח לבן.  כפי שכתבתי, מטבח לבן מתאים מאד לבית בסביבה כפרית. הוא משתלב יפה עם אור השמש, הירוק מסביב ועם המרחב מסביב. מטבח לבן וגם לעיתים מטבח אפור, מתאימים מאד במקרה הזה. אך אל תאמינו לי, חפשו ברשת. חברות כמו מטבחי ארבל לדוגמה, מציעות קטלוג מרהיב של אופציות וצבעים ושילובים שונים. לדוגמה - מטבח כפרי שמנת בצבע שמנת כמובן. או מטבח כפרי לבן או כפי שהזכרתי כבר מטבח אפור. מטבחים אלו הם לא רק צבע הם משהו שלם. המטבח מציע הרמוניה בין מכלול מרכיביו ובין הצבע של של מרכיב ומרכיב וגם בין הצבע של האביזרים האלקטרוניים אשר כלולים בו. מדיח, מיקרוגל, תנור וכדומה.. הכל משתלב עם הכל. יופי טהור ופונקציונליות מקסימלית. 

אז אם השם מטבח כפרי שמנת נשמע מפתה אז כנסו ובדקו. אם השם מטבח כפרי אפור נשמע כזה כי אתם מאד אוהבים צבע אפור שבאמת יודע להשתלב עם כמעט כל צבע וכל סביבה, אז כנסו לאתרי החברות כמו ארבל מטבחים ושם תראו מה זה מטבח לבן או המטבחים האחרים שהוזכרו. כנסו וצרו קשר. ותתחילו ברגל ימין את פרוייקט חייכם.

מאמרים:

phone4, phone, contact, telephone, support, call


077-2311430

ARBEL.KITCHENS.IL@GMAIL.COM

envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin

זאב ז׳בוטינסקי 89 , פתח תקווה

ARBEL KITCHENS


מטבחי ארבל