מטבח צבע בתנור | מטבחי ארבל
 
עקב הגדרת מפעלנו כ"מפעל חיוני" אנו מתחייבים:
אספקה תוך 45 ימי עבודה גם בתקופה הנוכחית!

077-2311430

עקב הגדרת מפעלנו כ"מפעל חיוני" אנו מתחייבים לאספקה תוך 45 ימי עבודה גם בתקופה הנוכחית!

מטבח צבע בתנור

מבטח צבע בתנור מספק אפשרויות רבות לעיצוב במגוון סגנונות וכן את היכולת לבצע גימורים איכותיים בעץ למגוון צרכים דוגמת מטבח כפרי או ידיות אינטגרליות בדלתות הארונות. מטבח צבע בתנור מאפשר שימוש בחומרי גלם שונים ללא תוספת של חומרים ולהתאים את סגנון העיצוב המבוקש במגוון רחב של צבעים וגימורים איכותיים וייחודיים. בבואנו לתכנו ולבנות מטבח חדש, אחת הבחירות הטובות לחומרי העבודה הינה צביעה בתנור המתאימה במיוחד למטבחים וזאת בדומה לציפויים מוכרים ופופולריים אחרים כגון הפורמייקה או הפולימר.

מטבחים איכותיים

מטבח צבע בתנור מאפשר חידוש דלתות הארונות, כאשר אין מדובר בשיפוץ נרחב וכל זאת בתקציב סביר והגיוני. חידוש של מטבח צבע בתנור יכול להחזיר את החיים והצבע לחלל הכה חשוב ומרכזי בבית וזאת בעזרת טכניקת עבודה פשוטה, אך יעילה למדי. שדרוג של מטבחים איכותיים יכולה לחסוך את הצורך בהחלפת המטבח כולו ומדובר בחיסכון כספי משמעותי, שכן מטבח צבע בתנור הינו משתלם ומאפשר הגעה לתוצאות מרשימות המשלבות גימור אפוקסי וגימור יוקרתי. מטבחים איכותיים הינם תפיסת ודרך חיים והמטבח הישראלי נחשב לאחד החללים הפעילים והמרכזיים בבית ולעתים קרובות הוא מהווה את ליבו הפועם של הבית. מטבחים איכותיים המתוכננים על ידי אנשי מקצוע, יאפשרו להתאים את היקף העבודה ואת האופי והסגנון של המטבח לצרכיכם ולהעדפותיכם האישיות.

מטבחים בצבע לבן

מטבח צבע בתנור הינו אחד הטרנדים הבולטים בשנים האחרונות בעולם המטבחים, אולם אין מדובר על עוד אופנה חולפת, אלא על מענה מקצועי ואיכותי המותאם במיוחד לאופי השימוש והפעילות במטבח. אחת הבחירות הקלאסיות בתחום המטבחים הינה מטבח בצבע לבן, כזה המשקף ומשדר אלגנטיות וסטייל. מטבח בצבע לבן הוא הבחירה המושלמת ליצירה של חלל מרווח ומואר אשר נעים לשהות ולבשל בהו וכן הוא מותאם לאירוח באווירה קלאסית, יוקרתית ואלגנטית. מטבח בצבע בן אינו חולף מהאופנה או מתיישן לעולם ולכן מטבח צבע בתנור בעל גוון בהיר, יספק לכם מענה מושלם ואפשרות לחידוש מראה המטבח אחת לכמה שנים וכל זאת ללא הוצאות גדולות מדי.

עיצוב ארונות מטבח

אחד האלמנטים המרכזיים בעולם המטבחים בכלל וכן בתחום מטבח צבע בתנור הינו עיצוב ארונות מטבח. ארונות המטבח נמצאים בשימוש תדיר ומהווים פתרון לאחסון ולצרכים נוספים ולן מידת שחיקתם גבוהה ואחת לכמה זמן הם צוברים בלאי הדורש חידוש וריענון. עיצוב ארונות מטבח כחלק מתכנון מטבח צבע בתנור, יבטיח לכם איכות ועמידות של צבע איכותי ומראה חדש ומרשים לאורך זמן. מטבחי ארבל הינה חברה מקצועית ומובילה בתחום המטבחים בישראל אשר עוסקת בייצור ועיצוב מטבחים במגוון סגנונות ובהתאמה אישית. אנו במטבחי ארבל מאמינים בשקיפות מלאה מול הלקוח ושמים דגש רב על מקצועיות, איכות, מצוינות ושירות ויחס אישיים, כאשר טובת הלקוח נמצאת מעל לכל.

 

מאמרים:

phone4, phone, contact, telephone, support, call


077-2311430

ARBEL.KITCHENS.IL@GMAIL.COM

envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin

זאב ז׳בוטינסקי 89 , פתח תקווה

ARBEL KITCHENS


מטבחי ארבל