נגר מטבחים במרכז | מטבחי ארבל
 
עקב הגדרת מפעלנו כ"מפעל חיוני" אנו מתחייבים:
אספקה תוך 45 ימי עבודה גם בתקופה הנוכחית!

077-2311430

עקב הגדרת מפעלנו כ"מפעל חיוני" אנו מתחייבים לאספקה תוך 45 ימי עבודה גם בתקופה הנוכחית!

נגר מטבחים במרכז

עץ מהווה את אחד מחומרי הגלם הפופולריים והמשמעותיים בתכנון, ייצור ועיצוב מטבחים. תחום הנגרות עבר שינויים רבים לאורך השנים וכיום מדובר במקצוע בעל חשיבות מרכזית בתחום עיצוב הבית בכלל ועיצוב המטבח בפרט. תחום הנגרות מבוסס על מסורת וידע הנרכשים לאורך השנים ועל מיומנות ומומחיות גבוהה הנובעים מהניסיון המקצועי. נגר מטבחים במרכז מספק ללקוח את כל האפשרויות לעיצוב בהתאמה אישית של פריטי ריהוט ומטבח וכל זאת בשילוב של עבודת יד וכלים משוכללים המבטיחים קבלת תוצאה מושלמת מבחינת איכות, עמידות, נוחות וגימור.

מטבחים בתל אביב

נגר מטבחים במרכז מספק שירותים מקצועיים מגוונים העונים על צרכים שונים עבור לקוחות ובתים פרטיים, חברות ועסקים וכן עבודות בהתאמה אישית ייחודיות על פי הזמנה ובקשה אישית ומיוחדת. נגר מטבחים במרכז משלב יחס אישי ופרטי לכל לקוח והתייחסות לכל פרט באופן מדויק עם שימוש בכלים, כישורים ויכולות מתקדמים ובטכניקות המודרניות. נגר מטבחים במרכז מציע תכנון ועיצוב מטבחים בתל אביב, מבטחים בהרצליה, מבטחים ברעננה ועוד וכל זאת מתוך התייחסות למגוון הצרכים השונים של הלקוח. עבודת נגר מטבחים במרכז כוללת הקמת מטבחים, ארונות מטבח שולחנות קפה ועוד וכן תכנון על פי תכניות אדריכליות החל משלב הרעיון ועד לגמר העבודה על הצד הטוב ביותר.

מטבחים בהרצליה

עיצוב מטבחים בתל אביב וכן תכנון וייצור מטבחים בהרצליה כולל תכנון מוקפד ומדוקדק של כל האלמנטים והפרמטרים החיוניים לקבלת חוויית שימוש נוחה וכן מראה אסתטי, יוקרתי ומרשים של מטבח מעוצב בשיק ומאובזר על פי צו האופנה. מטבחים בהרצליה גם כאלה המעוצבים בקפידה וכוללים שכלולים ושדרוגים, אינם בהכרח יקרים במיוחד, שכן כיום ניתן לעצב מטבח יוקרתי על פי טעם אישי וזאת בהתאמה לתקציב העומד לרשות הלקוח. מבטחים בהרצליה מציעים מגוון סגנונות אופנתיים בהם מטבח בסגנון מודרני, מטבח כפרי-פרובנס, מטבחים בצבע לבן, מטבחים בסגנון יוקרתי, מטבחי חוץ ועוד.

מטבחים ברעננה

מטבחים ברעננה מבית היוצר של מטבחי ארבל מציעים מטבחים חדישים ומודרניים המשלבים תכנון מקצועי עם טאץ' אישי בהתאם לצרכי הלקוח. עיצוב ותכנון מטבחים ברעננה הינו מלאכה הדורשת מיומנות וניסיון ומשלבת מענה לכל בקשה והשמנה אישית של הלקוח. כך מתקבל מטבח יוקרתי, מרשים, נוח ואיכותי המשלב נוחות פרקטית ומראה אסתטי בהתאם לכללים המקצועיים ובשילוב טעם והתאמה אישיים. מטבחי ארבל מציעה ללקוחותיה מטבחים ברעננה במגוון עיצובים החל מסגנון מודרני והייטק, דרך עיצוב קלאסי ואלגנטי ועד לעיצוב בסגנון פרובנס כפרי. אתם מוזמנים ליצור קשר ואנו נשמח לעמוד לשירותכם, לתכנון ולבנות יחדיו את מטבח חלומותיכם!
 

מאמרים:

phone4, phone, contact, telephone, support, call


077-2311430

ARBEL.KITCHENS.IL@GMAIL.COM

envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin

זאב ז׳בוטינסקי 89 , פתח תקווה

ARBEL KITCHENS


מטבחי ארבל