עיצוב מטבחים כפריים | מטבחי ארבל
 
עקב הגדרת מפעלנו כ"מפעל חיוני" אנו מתחייבים:
אספקה תוך 45 ימי עבודה גם בתקופה הנוכחית!

077-2311430

עקב הגדרת מפעלנו כ"מפעל חיוני" אנו מתחייבים לאספקה תוך 45 ימי עבודה גם בתקופה הנוכחית!

עיצוב מטבחים כפריים

עיצוב מטבחים כפריים קיבל את ההשראה שלו מהבתים של פעם, ומקנה אווירה חמימה ונעימה. כאשר משלבים עיצוב מטבחים כפריים עם מודרניות וקדמה, ניתן לקבל תוצאה מקסימלית של נוחות ואסתטיות ברמה הגבוהה ביותר. כמו כן, עיצוב מטבחים כפריים כולל בדרך כלל שימוש בעץ מלא ואבן טבעית, מה שמעניק מראה אותנטי וייחודי במיוחד. מטבחי ארבל הינה חברה מקצועית אשר מתמחה בעיצוב מטבחים, עיצוב מטבחים כפריים, עיצוב מטבח קטן, עיצוב מטבחים עם אי,עיצוב מטבחים קטנים ועוד. החברה מאמינה כי האדם הוא הבית בו הוא גר, כאשר הלב של הבית הוא המטבח. מתוך אמונה זו, החברה מעניקה לכל לקוח ייעוץ מקצועי והתאמה אישית אשר תספק את התוצאה הטובה והמדויקת ביותר. 

עיצוב מטבח קטן

עיצוב מטבח קטן הינו עיצוב ייחודי ומאתגר יותר מהסיבה כי צריך לקחת בחשבון מגוון רחב של גורמים, כאשר יש משמעות לכל בחירה קטנה ככל שתהיה. על מנת להקנות למטבח מראה נקי, אסתטי ומרווח יותר, מומלץ לבחור בעיצוב פתוח וצבע לבן. כמו כן, מומלץ לתכנן את המטבח ללא מחיצות, על מנת לשמור על חלל פתוח ומאוורר. אין ספק כי עיצוב מטבחים קטנים הינו שירות מבוקש במיוחד בשנים האחרונות בעקבות העובדה כי דירות רבות ישנות וחדשות כאחד הינן קטנות מימדים, כאשר הבנייה המודרנית בערים הגדולות מתאפיינת בצורה זו. 

עיצוב מטבחים עם אי

עיצוב מטבחים עם אי יכול לשדרג את המטבח שלכם באופן משמעותי ואת מלאכת הבישול, ולהפוך אותה לנוחה ואפקטיבית יותר. שטח האי למעשה יכול לשמש כמקום אחסון, מקום עבודה, ומקום לערוך בו מפגשים חברתיים, ארוחות, ועוד. 

עיצוב מטבחים קטנים

מטבחי ארבל מתמחים בעיצוב מטבחים, עיצוב מטבחים קטנים ועוד מגוון רחב של עיצובים שונים. החברה מעניקה לכל לקוח את השירות האיכותי, האישי והמקצועי ביותר ללא פשרות, תוך התאמה מלאה ועיצוב בהתאמה אישית. כמו כן, עיצוב של מטבח קטן מתאימה בעיקר עבור מי שברשותו דירה קטנה בעלת חלל מצומצם. באמצעות עיצוב נכון, תוכלו לשדרג את נראות המטבח ולגרום לו להראות מרווח יותר באופן משמעותי. כמו כן, בחירה בחומרי גלם איכותיים הינה חשובה במיוחד, כאשר שיש וארונות בצבע לבן מעניקים מראה אסתטי ופתוח, כך שגם מטבח קטן יכול להראות מעוצב ומרשים.

 

מאמרים:

phone4, phone, contact, telephone, support, call


077-2311430

ARBEL.KITCHENS.IL@GMAIL.COM

envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin

זאב ז׳בוטינסקי 89 , פתח תקווה

ARBEL KITCHENS


מטבחי ארבל