ריהוט משלים לבית | מטבחי ארבל
 
עקב הגדרת מפעלנו כ"מפעל חיוני" אנו מתחייבים:
אספקה תוך 45 ימי עבודה גם בתקופה הנוכחית!

077-2311430

עקב הגדרת מפעלנו כ"מפעל חיוני" אנו מתחייבים לאספקה תוך 45 ימי עבודה גם בתקופה הנוכחית!

ריהוט משלים לבית

כדי להפוך את הבית לנעים, מזמין ונוח, יש צורך ברהיטים טובים, איכותיים, אפשר לומר אפילו מרגשים. אך איכות המגורים נשענת לא רק על הרהיטים המרכזיים, ארונות המטבח, מערכות הישיבה לסלון, המיטות בחדרי השינה. חווית המגורים האולטימטיבית נשענת גם על בחירה מושכלת של הריהוט המשלים. ארבל מציעים לכם יופי של פתרונות ריהוט משלים לבית. כל מה שאתם צריכים במקום אחד, ארונות קיר וארונות אמבטיה ועוד מכלול של רהיטים נפלאים, בדיוק לצרכים ולטעם שלכם!

ריהוט שמסדר ויוצר אווירה

ריהוט משלים נועד להשיג כמה דברים בעת ובעונה אחת. קודם כל, הוא נועד ליצור עבורכם הרבה יותר מקום בבית. מכיוון שבתוך פתרונות האחסון והרהיטים הנאים ניתן לאחסן בנוחות את הדברים החשובים לכם, הבית תמיד יותר מסודר ומאורגן ולכן הוא גם נראה יותר מרווח, יותר נעים וגם מרגיש יותר נוח. בנוסף, וחשוב לא פחות, ריהוט משלים לבית גם מעלה את ההרמוניה בבית בכמה וכמה דרגות. אלה הם הפריטים שיוצרים אחידות סגנונית בין החדרים השונים. כך ניתן ליצור תחושה של זרימה במעבר מן המבואה, אל הסלון. כך ניתן ליצור סגנון רענן במעבר שמוביל אל חדרי המגורים או אל חדרי הילדים וחדרי הרחצה. כך ניתן ליצור חדרי רחצה מלהיבים יותר ומפנקים. אי לכך, אנו סבורים כי טוב לבחור את הריהוט המשלים בהקפדה.

יוצרים מהפך בבית וממש בלי טרחה

כאשר בוחרים היטב ריהוט משלים לבית, אפשר ליצור מהפך של ממש אבל גם ללא טרחה מרובה. לפעמים, מספיק להכניס ארון קיר או ארון חדש לחדר האמבטיה בכדי להיפטר מהסגנון הדהוי הקודם ולקבל סגנון חדשני או נועז. הריהוט המשלים, לא פחות מהרהיטים המרכזיים, יכול לייצר אווירה שאתם רוצים בה. אפשר להזמין את הריהוט הזה כאשר משפצים, כאשר מחליפים במקביל מטבח ישן בחדש או כאשר פשוט רוצים להכניס טעם חדש וסגנון אחר לחיים. זה לא חייב להיות הכי יקר, אבל זה בהחלט חייב להיות מתוכנן, ראוי לקונספט שיתאים לכם. אם רצונכם לשדרג את הבית ולשנות משהו אך בלי להסתבך, אנו בארבל נשמח לעמוד לרשותכם.

 
phone4, phone, contact, telephone, support, call


077-2311430

ARBEL.KITCHENS.IL@GMAIL.COM

envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin

זאב ז׳בוטינסקי 89 , פתח תקווה

ARBEL KITCHENS


מטבחי ארבל