שדרוג מטבחים | מטבחי ארבל
 
עקב הגדרת מפעלנו כ"מפעל חיוני" אנו מתחייבים:
אספקה תוך 45 ימי עבודה גם בתקופה הנוכחית!

077-2311430

עקב הגדרת מפעלנו כ"מפעל חיוני" אנו מתחייבים לאספקה תוך 45 ימי עבודה גם בתקופה הנוכחית!

שדרוג מטבחים


מהו המושג "שדרוג מטבחים". המושג מתאר את המילה האנגלית upgrade. אפשר לתרגם את זה כ"לעלות רמה". כמו שאנחנו משדרגים את המחשב שלנו או את הסלולר שלנו בהעלאת יכולת הזכרון שלו, כך אנחנו יכולים לשדרג את המטבח שלנו. 

מתי משדרגים מטבח? מתי שהמטבח שלנו אינו מספיק פונקציונלי עבור הפעולות שנדרשות ממנו ומאיתנו. אתן דוגמה - קניתם בית יד שניה ובו מטבח יחסית ישן. ולא רק שנכנסתם לבית יד שניה, גם הגדלתם את משפתחתכם. כך שהמטבח בהיותו ישן ולא מספיק פונקציונלי, צריך עכשיו לשאת על כתפיו הצרות הכנת אוכל ליותר אנשים עד שהוא קורס תחת הנטל ונדרש לשדרוג. 

לא כל החברות מציעות שדרוג מטבחים. זה מאד לא פשוט להיכנס למטבח ישן ולנסות לשדרגו כך שישנה את פניו אבל בתקציב לא גדול כי הרי לא מדובר על מטבח חדש. חברות כמו מטבחי ארבל כן מציעות שירות זה. תחת השם הזה ניתן לציין עיצוב מטבח קטן או עיצוב מטבחים קטנים. ולמה? כי לעיתים פשוט אין מקום. הדירה מאד קטנה וחלקו של המטבח בה קטן אפילו יותר. צרכי המשפחה מבחינת בישול גודלים אבל פשוט אין מקום מספיק. כאן באה באה גאוניות מעצבי המטבחים לידי ביטוי. איך לבנות מטבח יעיל, פונקציונאלי, יפה ונעים בחלל מאד קטן. איך לבצע עיצוב מטבח קטן באופן הכי יעיל וטוב וגם זול. חברות כמו מטבחי ארבל מציעות שדרוג מטבחים וכחלק מזה או כמובן בנפרד, עיצוב מטבחים קטנים. 

אופציה נוספת שחברות כגון מטבחי ארבל מציעות הן עיצוב של מטבח אנגלי. אנחנו פשוטי העם, לא מבינים לעיתים את השמות השונים ומהם מייצגים. מטבח אנגלי הנו פשוט סגנון של עיצוב שמקובל מאד באנגליה. המטבחים האנגליים הם בדרך כלל לבנים או בהירים ומאד פוקציונאליים. תארו לכם את האופי האנגלי הקר והמנומס. כך גם המטבח. אבל כמובן שאנחנו עם עינינו ה"בלתי מזויינת" לא נבחין בהבדלים עד שמישהו ממומחי החברה אותה שכרנו לצורך עיצוב וייצור המטבח שלו יסביר לנו. לסיכום - יש לכם מטבח הנדרש לשדרוג. חפשו חברות כמו מטבחי ארבל  המציעות שירות זה של שדרוג מטבחים והחלו איתם את התהליך המרתק הזה עד לסיומו השמח לקראת מטבח חלומותיכם. 

מאמרים:

phone4, phone, contact, telephone, support, call


077-2311430

ARBEL.KITCHENS.IL@GMAIL.COM

envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin

זאב ז׳בוטינסקי 89 , פתח תקווה

ARBEL KITCHENS


מטבחי ארבל